تبلیغات
هالیوود | بالیوود | ‌ایران - گفتگویی صمیمانه و دوست داشتنی با ستاره این شبها/ لیندا کیانی
هالیوود | بالیوود | ‌ایران

I'm Tony Montana
درباره وبلاگ
جستجو
موضوعات
آخرين نوشته ها
نويسندگان
پيوند ها
آرشيو مطالب
پيوندهاي روزانه
ابر برچسب ها
آمار سايتگفتگویی صمیمانه و دوست داشتنی با ستاره این شبها/ لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر جوانی است که توانسته در سالهای اخیر با بازی در نقشهای متفاوت در چند مجموعه تلوزیونی به خوبی بدرخشد. قطعا هنوز نقش پر شر و شور او در " ساعت شنی " یانقش کاملا معصوم او را در " روز حسرت " به یاد دارید.  لیندا کیانی از خود،از بازیگری و علاقه اش به نقشهایش می گوید:

شناسنامه

23 شهریو 1359، متولد آبان، اصالتا شیرازی

کودکی

تمام کودکی به این فکر می کردم که باید زودتر بزرگ شوم

کلاسهای بازیگری

یک دوره کوتاه کلاس بازیگری در دانشگاه علامه نزد آقای شریفی نیا و خانم حاجیان گذرانده ام و بعد از آن یک دوره کلاسهای بیان و بدن در کلاسهای آقای سمندریان. خانم مهتاب نصیرپور یکی از بهترین معلمهایی بودند که با مهربانی و صبوری به من کمک کردند. آقای سعید نعمت الله که با نگاهی متفاوت معلم بازیگری هستند، چون خودشان نویسنده فیلم هستند و آن چیزی را خود ساخته اند، می آموزند.

ساعت شنی

برای من یک اتفاق خوب بود. اول از همه به خاطر آشنایی با اقای بهرامیان که به عقیده من یک انسان بزرگ و سالم است و بسیار دوست داشتنی. اتفاق خوب دیگر کار در کنار بازیگران خوب و حرفه ای بود که البته الان که به آن روزها نگاه می کنم با ترس نگاه می کنم. واقعا برای اولین بار و بدون هیچ پیشینه و شناختی خیلی جرات می خواست که در کنار این آدمهای بزرگ کار کنم.

روز حسرت

یک اتفاق خوب دیگر برای دیده شدن.کار با آقای مقدم، تضمینی است برای دیده شدن

رستگاران

این که آقای مقدم برای دومین بار از من دعوت به همکاری کردند، باعث خوشحالی من است و این اعتماد را به من میدهد که حتما برای آقای مقدم و دیگران قابل قبول بوده ام. این خوشحالی و اعتماد برای تلاش بیشتر به من کمک می کند.

الگو و الگوبرداری

الگوبرداری و حتی تقلید می تواند کمکی باشد در جهت بهتر دیدن و بهتر شدن و البته نه تقلید محض. چون آنوقت تقلید کورکورانه می شود.

تعریف شما از هنر

هنر، سر و کار داشتن با زیبایی است.هنرمند کسی است که جهان را به چشم ما زیباتر می سازد.همه مردم در نگاه به اطراف؛ همه زیبایی آن را درک نمی کنند ولی هنرمند زبان زیبایی اشیا و اطراف را بهتر می بیند و درک می کند. مثل یک نقاش، شاعر، آهنگساز، در هنر یک عالم تخیلی آ،ریده می شود که تقلید از عالم واقعی است.

رضایت از جایگاه فعلی

خدا را واقعا شکر می کنم ولی ... تلاش می کنم برای بهتر دیده شدن

ورود به سایر مشاغل سینمایی

فیلمنامه نویسی را خیلی دوست دارم و حتما به طور حرفه ای آن را دنبال می کنم.

باند و باند بازی

باندبازی همیشه بوده، برای یکی خوشبختانه...برای یکی متاسفانه. یکی را بزرگ میکند، دیگری را له می کند.

لیندا کیانی....ده سال دیگر

جواب دادن به این سوالها واقعا ترس دارد. همیشه به ان فکر می کنم. فقط امیدوارم راه درستی را طی کرده باشم و ان زمان از خودم راضی باشم.

حرف آخر

امروز همانی باشید که دیروز در سر داشتید....
طبقه بندی: اخبار سینما ایران، 

پنجشنبه 25 تیر 1388 توسط حسن یوسف زاده