تبلیغات
هالیوود | بالیوود | ‌ایران - ماجرای کیانو ریوز و فیلم تازه سیاسی اش
هالیوود | بالیوود | ‌ایران

I'm Tony Montana
درباره وبلاگ
جستجو
موضوعات
آخرين نوشته ها
نويسندگان
پيوند ها
آرشيو مطالب
پيوندهاي روزانه
ابر برچسب ها
آمار سايتماجرای کیانو ریوز و فیلم تازه سیاسی اش

«كیانو ریوز» فیلم جدید خود «كارتاگنا» را یك اثر سیاسی دلهره‌آور و اكشن ارزیابی می‌كند. او به زودی بازی در این فیلم را شروع می‌كند.این فیلم با هزینه‌ای 25 میلیون دلاری به صورت محصول مشترك آمریكا و فرانسه تهیه خواهد شد. «روپرت وایت» برای كارگردانی «كارتاگنا» انتخاب شده است.
در قصه فیلم ریوز نقش یك مأمور مخفی ضدجاسوسی را دارد كه در كشور كلمبیا مشغول انجام یك مأموریت مهم است. به زودی او درگیر یك تئوری توطئه خطرناك می‌شود كه دلالان خطرناك مواد مخدر و چند مأمور ضدجاسوسی بین‌المللی هم درگیر آن هستند. فیلمبرداری فیلم ماه سپتامبر شروع می‌شود و قرار است اواخر سال 2010 به روی پرده سینماها برود.

ریوز می‌گوید: «بعد از خواندن فیلمنامه احساس كردم می‌خواهم در آن بازی كنم. این فیلم چیزی بین «مایكل كرایتن» و «ارتباط فرانسوی» است و جالب این كه من هر دوی این فیلم‌ها را دوست دارم.»
«ارتباط فرانسوی» كه این روزها لقب یك اثر كلاسیك را گرفته توسط كارگردانی شده و «جین هكمن» در آن مأمور پلیسی است كه درگیر مبارزه با یك گروه خطرناك می‌شود.
«مایكل كرایتن» هم- كه مدتی قبل از سیمای جمهوری اسلامی پخش شد- «جرج كلونی» را در نقش وكیل زبردست یك شركت بزرگ حقوقی دارد كه حاضر نمی‌شود یك پرونده مهم حقوقی دولتی را به نفع چند شخصیت با نفوذ سیاسی كار كند.
ریوز كه كار بازیگری را از اواخر دهه هشتاد شروع كرد، اصلیتی لبنانی دارد. او در دهه نود با اكشن ماجراجویانه «سرعت» به صورت یك چهره مطرح درآمد.
سه‌گانه «ماتریكس» فیلم مهم دیگر این بازیگر است. قسمت اول این فیلم باعث سر و صدا و بحث خیلی زیادی در بین دوستداران سینما شد. سال قبل از این بازیگر اكشن علمی- تخیلی «روزی كه زمین از حركت ایستاد» به روی پرده سینماها رفت. این فیلم نسخه بازسازی شده یك اثر كلاسیك به همین نام است.
فیلم در نمایش بین‌المللی خود حدود 200 میلیون دلار فروش كرد و دوباره باعث مطرح شدن نام این بازیگر در سطح وسیعی شد. منتقدان سینمایی بازی ربات گونه او در نقش یك موجود بیگانه فضایی را تحسین كردند.
صحبت‌هایی برای تولید قسمت دوم این فیلم شنیده می‌شود كه هنوز از طرف تهیه‌كنندگان آن به صورت رسمی تأیید نشده است.
طبقه بندی: اخبار هالیوود، 

سه شنبه 16 تیر 1388 توسط حسن یوسف زاده