تبلیغات
هالیوود | بالیوود | ‌ایران - احمدی‌نژاد: 4 سال تمام دروغ‌ها و توهین‌ها را تحمل كردم
هالیوود | بالیوود | ‌ایران

I'm Tony Montana
درباره وبلاگ
جستجو
موضوعات
آخرين نوشته ها
نويسندگان
پيوند ها
آرشيو مطالب
پيوندهاي روزانه
ابر برچسب ها
آمار سايتاحمدی‌نژاد: 4 سال تمام دروغ‌ها و توهین‌ها را تحمل كردم
تكرار/مناظره تلویزیونی احمدی‌نژاد و موسوی- 1
احمدی‌نژاد: 4 سال تمام دروغ‌ها و توهین‌ها را تحمل كردم

خبرگزاری فارس: احمدی نژاد گفت: ‌امروز آقای موسوی در برابر من نیست بلكه سه دولت گذشته در برابر من هستند هم آقای موسوی، هم آقای هاشمی و هم آقای خاتمی كه در دوره قبل نیز از آقای هاشمی حمایت كردند.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس،‌ محمود احمدی‌نژاد كاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مناظره تلویزیونی با میرحسین موسوی دیگر كاندیدای انتخابات با بیان اینكه عرصه انتخابات یك عرصه سرنوشت‌ساز است، گفت: در انتخابات مردم با یك حركت گروهی یك پرش به سمت قله‌های پیشرفت برمی‌دارد و فضا باید پرشور و نشاط و سرشار از منطق و دوستی‌ها و برادری‌ها و هم‌آفزایی‌ها باشد.
احمدی‌نژاد گفت:‌ می‌خواهم در ابتدای كار از برخوردهای غیرمنصفانه و ظالمانه و دروغ‌پردازی‌های بزرگ و تخریب علیه دولت گله كنند چراكه این حادثه در طول حادثه بعد از انقلاب چه در طول دوران یك دولت و چه در دوران انتخابات اینقدر هجمه‌ها سنگین نبود.
وی گفت: اینكه دوستان تصمیم گرفتند وارد صحنه شوند به خاطر این است كه احساس كردم در عرصه سازندگی و قدرت و عزت ملت نقشی نداشتم و امروز خدمات گسترده‌ای دولت نهم بی‌نظیر است.
احمدی‌نژاد با اشاره به موضوع سیاست خارجی گفت: ‌متاسفانه پیروزی‌های بزرگ ملت را انكار كردند و خدمات دولت را در این زمینه منكر شدند و ای كاش به جای این تخریب‌ها و تبلیغات بی‌سابقه یك برنامه ارائه می‌شد.
وی خاطرنشان كرد:‌ در این مدت به ملت ایران توهین شده و من متاثر شدم كه چرا ملت را ناامید می‌كنید و خود را شیفته قدرت می‌كنید.
این كاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ 4 سال تمام دروغ‌ها و توهین‌های به خود را تحمل كردم و از آنها می‌گذرم ولی اجازه ندارم تا از توهین به مردم و انتخاب مردم و منافع ملت بگذرم چرا كه مردم این اجازه را به من نمی‌دهند و مردم نمی‌خواهند كه خادم آنها از این مسائل گذشت كند.
احمدی‌نژاد گفت:‌ در دیدار با مردم در شهرهای مختلف به طور گسترده از من خواسته شد تا از حق آنها دفاع كنم و من همانطور كه قبلا قول دادم می‌خواهم ریشه این فریب‌ها را بگویم.
وی خاطرنشان كرد: ‌امروز آقای موسوی در برابر من نیست بلكه سه دولت گذشته در برابر من هستند هم آقای موسوی، هم آقای هاشمی و هم آقای خاتمی كه در دوره قبل نیز از آقای هاشمی حمایت كردند.
احمدی‌نژاد افزود: ‌اینها همه با هم بودند و از روز اول به دولت هجوم آوردند و مردم می‌دانند و این حركت با محوریت آقای هاشمی، ‌موسوی و خاتمی علیه دولت حركت می‌كنند.
وی گفت: این فشارهای بی‌سابقه در طول 4 سال و خصوصا در ایام انتخابات به این برمی كردد كه در سه دوره گذشته یك ساختار اداری و حلقه‌های مدیریتی شكل كرفت كه از مسیر و ارزش‌های انقلاب فاصله داشت.
احمدی‌نژاد گفت: من نمی‌گویم كه در این مدت در دولت‌های گذشته خدماتی انجام نشده ولی آرام ارام جریانی شكل گرفت كه خود را مالك مردم می‌دانست و دستش را در بیت‌المال باز می‌دید. باید فضای انتخابات یك فضای آزادی همراه با عزت و آرامش باشد اما در 4 سال گذشته همواره تلاش كردند تا ملت را بشكنند ولی با عنایت خدا و حمایت مردم این موضوع صورت نگرفت.
احمدی‌نژاد خاطرنشان كرد: 4 سال پیش از داخل و خارج به رقیب انتخاباتی ما كمك شد و آقای هاشمی در پیغامی كه به یكی از پادشاهان كشورهای منطقه داد گفت؛ نگران نباشید این دولت ظرف 6 ماه ساقط خواهد شد.
وی با بیان اینكه دولت نهم همواره در خدمت به مردم بوده است، اظهار داشت:‌ این دولت در طول این عمر كوتاه افتخارات بزرگی بوجود آورد كه البته این كار ملت بود.
وی افزود: امروز ملت ایران با نشاط و سربلند و با ظرفیت‌های فراوان در عرصه‌های مختلف حضور دارند كه نمونه آن حضور در سیاست خارجی مناسب ایران است كه ملت ایران را عزیز كرده ولی عده‌ای می‌خواهند آن را نادیده بگیرند.
این كاندیدای دهمین دوره ریاست جمهوری به دروغ‌ها و تهمت‌های علیه دولت نهم اشاره كرد و در 4 ساله گذشته و خصوصا در سه ماه اخیر اشاره كرد و گفت:‌ من آقای موسوی را دوست دارم ولی این اتفاقی كه در این سه ماه اخیر افتاد برای من قابل توجیه نیست.
احمدی‌نژاد خطاب به موسوی بیان داشت: ‌برای اینكه متوجه وجود مشكلات از جمله اعتیاد و بیكار در جامعه شوید احتیاجی نبود تا یك بازیگر را بیاورید در فیلم انتخاباتی‌تان و این مسائل را مطرح كنید.
وی خاطرنشان كرد: آیا مشكلات كشور همه مربوط به 4 سال گذشته است، پس 26 سال قبل چه می‌شود. یعنی دوستان و متحدان شما یك مملكت گلستان را به من تحویل دادند و من آن را تبدیل به خرابه كردم و تازه معلوم شده كه مشكل وجود دارد.
احمدی‌نژاد با بیان اینكه ای كاش به جای این حرفها برنامه ارائه می‌دادید ، تصریح كرد: من در جایی به شوخی گفتم خوب شد من در انتخابات حضور دارم و الا این سه عزیز چه چیزی می‌خواهند به ملت بگویند.
این كاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینكه این انتخابات در عرصه رقابت بین 4 نفر نیست، ادامه داد: سه نفر علیه یك نفر صحبت می‌كنند و حتی مناظره دیشب مناظره نبود بلكه علیه یك نفر صحبت می‌كردند و این فاقد منطق است.

 

منبع : خبرگزاری فارس

طبقه بندی: عمومی، 

پنجشنبه 14 خرداد 1388 توسط حسن یوسف زاده