تبلیغات
هالیوود | بالیوود | ‌ایران - حاشیه های مناظره احمدی نژاد و موسوی
هالیوود | بالیوود | ‌ایران

I'm Tony Montana
درباره وبلاگ
جستجو
موضوعات
آخرين نوشته ها
نويسندگان
پيوند ها
آرشيو مطالب
پيوندهاي روزانه
ابر برچسب ها
آمار سايتحاشیه های مناظره احمدی نژاد و موسوی

چهارشنبه شب حضور محمود احمدی نژاد و میرحسین موسوی دو نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در صداوسیما حاشیه های جالب و خواندنی به همراه داشت.

به گزارش مشاهده خبرنگاران قبل از شروع مناظره تعداد زیادی از هواداران احمدی نژاد جلوی صدا و سیما و پارک ساعی جمع شدند و شعارهایی در حمایت از نامزد مورد حمایت خود سردادند.

** این مناظره قرار بود در استودیو شماره 12 صداوسیما برگزار شود، اما در استودیو شماره 11 انجام شد.

** در اتاق انتظار تیم تبلیغاتی و مشاوران موسوی که زودتر از تیم احمدی نژاد آمده بودند، لطیفه های زیادی در میان خود رد و بدل می کردند، از جمله اینکه می گفتند، مناظره شب گذشته کروبی و رضایی، مناظره فامیلی بود و بحث های خانوادگی مطرح می شد.

** مظاهری و زنگنه وزیر نفت دولت اصلاحات با عجله اعداد و ارقام را برای آقای موسوی آماده می کردند.
** در حالی که آقای موسوی با ماشین پراید به صداوسیما آمد، وزرای دولت های سابق به همراه مشاوران وی، با ماشین های گران قیمت به محل مناظره آمدند.
** هنگام حضور آقای موسوی خبرنگاران زیادی که از ساعت ها قبل منتظر ورود نامزدهای انتخاباتی برای انجام مناظره بودند، تلاش کردند تا با وی گفت وگو کنند ، اما موسوی امتناع کرد.

** هنگام حضور احمدی نژاد،خبرنگاران در اطراف وی جمع شدند، احمدی نژاد با گشاده رویی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

** هنگامی که آقای موسوی قصد داشت به داخل استودیو برود،بر اثر فشار یکی از خبرنگاران در جلوی پای آقای موسوی به زمین خورد ، موسوی بی اعتنا از کنار آن گذشت و تنها به گفتن این جمله یک نفر آدم افتاد، بسنده کرد.

**آقای ضرغامی در حضور نمایندگان دو کاندیدا گفت : مناظره شب گذشته قلق گیری بود و مناظره اصلی امشب است.

**آقای ضرغامی بعد از آنکه با یک عدد سکه ترتیب آغازشروع مناظره را اعلام کرد، سکه 500 ریالی را به آقای مظاهری داد و گفت شما که خزانه را شش قفله کرده بودید، این سکه را هم داشته باشید.

** مجید مجیدی سازنده فیلم تبلیغاتی میر حسین موسوی در پاسخ به سوال خبرنگاری که از وی در خصوص آن خانم هنر پیشه که در فیلم انتخاباتی آقای موسوی با وی صحبت می کرد، پرسید که مجیدی در جواب گفت : من آنجا نبودم و تلویحا این موضوع را تایید کرد.

** هنگامی که احمدی نژاد در سخنان خود به برخی رانت خواریها در دولت های قبلی اشاره کرد ، تمام حاضران در استودیو یک صدا فریاد الله اکبر سر دادند.

** ابوالفضل فاتح سر تیم رسانه ای آقای موسوی در حالی که کنترل خود را از دست داده بود مدام مشت های خود را بالا می برد که یکی از اطرافیان به وی گفت : آقای فاتح این قدر احساساتی نشوید.

** میرحسین موسوی 40 دقیقه قبل از شروع مناظره وارد صداوسیما شد و بلافاصله به اتاق گریم رفت، اما احمدی نژاد تنها چند دقیقه قبل از شروع مناظره به صداوسیما رسید و بلافاصله به استودیو شماره 11 محل مناظره رفت.

**درپایان مناظره طرفداران احمدی نژاد اطراف جام جم را احاطه کردند و شعارهایی در حمایت از احمدی نژاد سر دادند.
سیام
 
منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا )  کد خبر 525837طبقه بندی: عمومی، 

پنجشنبه 14 خرداد 1388 توسط حسن یوسف زاده