تبلیغات
هالیوود | بالیوود | ‌ایران - شاهرخ خان در عید فطر هوادارانش را خوشحال می کند
هالیوود | بالیوود | ‌ایران

I'm Tony Montana
درباره وبلاگ
جستجو
موضوعات
آخرين نوشته ها
نويسندگان
پيوند ها
آرشيو مطالب
پيوندهاي روزانه
ابر برچسب ها
آمار سايتشاهرخ خان در عید فطر هوادارانش را خوشحال می کند

شاهرخ خان

نمایش عمومی «دوولها میل‌گیا» جدیدترین فیلم «شاهرخ خان»، عید فطر در هندوستان اكران می‌شود.  «دوولها میل‌گیا» روز هجدهم سپتامبر (27 شهریور) در سراسر خاك كشور هند اكران عمومی می‌شود. از آنجا كه در این تاریخ اهالی مسلمان هند جشن عید فطر را برگزار می‌كنند سینماهای هند به جای تعطیلی سه روزه با یك تطعیلی چهار روزه در آخر هفته رو‌به‌رو هستند و فیلم جدید شاهرخ خان تا بیست‌ویكم سپتامبر فرصت دارد تا یك افتتاحیه خوب داشته باشد.
«ویویك واسوانی» تهیه‌كننده فیلم از اینكه تازه‌ترین كار خود را در تعطیلات آخر هفته‌ای اكران عمومی می‌كند كه چهار روز طول می‌كشد خشنود است.
«دوولها میل‌گیا» در شرایطی در هجدهم سپتامبر در هند به روی پرده سینماها می‌رود كه رسانه‌های گروهی این كشور طی این مدت بر اساس گمانه‌زنی‌های خود تاریخ‌های متفاوتی را به عنوان زمان اكران عمومی آن اعلام كردند.
واسوانی می‌گوید: به نظرم هجدهم سپتامبر بهترین تاریخ برای اكران عمومی فیلمی با حضور شاهرخ خان است و می‌توانم به شما اطمینان بدهم كه در این زمان همراه با جشن مذهبی داخل كشور یك جشن و جشنواره بزرگ سینمایی هم خواهم داشت. خط اصلی قصه این فیلم درباره جشن است و عید بزرگ اهالی مسلمان هند بهترین زمان برای نمایش عمومی فیلمی با چنین مضمونی است.
«دوولها میل‌گیا» كه توسط یك كارگردان تازه وارد مسلمان به نام «موداسار عزیز» كارگردانی شده هنگام تولید با مشكلاتی رو‌به‌رو شد. فیلم طی چهل و پنج روز اول فیلمبرداری تا حدود 95 درصد فیلمبرداری شده بود. ولی یك سكانس 5 دقیقه‌ای قوالی آن با حضور شاهرخ‌خان مشكل ساز شد.
این بازیگر هنگام حضور سرصحنه فیلمبرداری از ناحیه شانه مجروح شد و همین نكته باعث توقف فیلمبرداری شد.
شاهرخ‌خان به دستور پزشكان معالج خانه‌نشین شد تا كاملا بهبود یابد. او هفته قبل از بستر بیماری بلند شد و بلافاصله جلوی دوربین این فیلم رفت.
تدوین فیلم مدتی پیش انجام شده بود و فقط كافی بود تا این سكانس كه در اواسط فیلم قرار دارد به آن اضافه شود.
شاهرخ‌خان تصدیق می‌كند كه به مدت سه شبانه روز و بدون وقفه سر صحنه فیلمبرداری ظاهر شد تا این سكانس فیلمبرداری شود.
او می‌گوید: این وظیفه من بود كه پس از بهبود بلافاصله كار ناتمام خود را به پایان برسانم. گروه سازنده به دلیل بیماری من مجبور شدند فلیمشان را برای چند ماه بلاتكلیف نگه دارند.
«سو شبمتاسن» و «فردین خان» دیگر بازیگران این فیلم هستند.
سازندگان فیلم خط اصلی قصه فیلم را لو نداده‌اند تا تماشای آن برای دوستداران سینمای بالیوود جذابتر باشد.
طبقه بندی: اخبار بالیوود، 

سه شنبه 5 خرداد 1388 توسط حسن یوسف زاده