تبلیغات
هالیوود | بالیوود | ‌ایران - گفتگویی اوانگارد با علی صادقی/ پول خوب دادند، بازی کردم
هالیوود | بالیوود | ‌ایران

I'm Tony Montana
درباره وبلاگ
جستجو
موضوعات
آخرين نوشته ها
نويسندگان
پيوند ها
آرشيو مطالب
پيوندهاي روزانه
ابر برچسب ها
آمار سايتگفتگویی اوانگارد با علی صادقی/ پول خوب دادند، بازی کردم

این روزها چه کار می کنید؟ دعا

در حق....؟  در حق روزگار

روزگارتان خوب است؟  سعی می کنیم خوب باشد


ولی فقط سعی شما لازم نیست...؟ هرطوری که هست، حتما صلاح در این بوده.

چطور شد در مجموعه "عید امسال" بازی کردید؟ پول خوب دادند،

 فقط پول خوب...؟ نه خب، دوست داشتم در کاری که سعید آقاخانی کارگردانی می کند، بازی کنم. به هرحال سعید از دوستان خیلی خوب من است. خیلی هم برای من هم خوب بود و خیلی هم به من خوش گذشت.

 چرا خودتان را در انتخاب کردن نقش اذیت نمی کنید؟ چرا خیلی از کارها به من پیشنهاد شده که من آن کار را رد کردم. چون می دانستم من آدم آن کار نیستم. با این که نقش خوبی بوده و فیلمنامه خوبی هم داشته می دانستم من به درد آن کار نمی خورم. حالا یک کاری بوده که می خواستند گیشه داشته باشد یا مثلا یک چهره شناخته شده داشته باشد. ولی وقتی احساس کنم که به درد کاری نمی خورم آن کار را قبول نمی کنم.

چه نقشهایی هست که فکر میکنید به درد آن نمی خورید؟ نقشهایی که خیلی حسی و عشقی باشد. چون ذات من اینجوری نیست. ولی خیلی دوست دارم کار جدی کار کنم.

ولی خیلی کم کار کرده اید... پیشنهادها طوری نبوده که خودم دوست داشته باشم. پیشنهاد خوبی نشده، یعنی طوری بوده که اگر بازیگر دیگری هم بوده هیچ فرقی نمی کرده.

سمت کارهای دیگری نمی روید؟ مثلا نویسندگی یا کارگردانی؟ در این عرصه من فکر کنم یک کم دیگر کار کنم دیگر کار نکنم.

دلیل خاصی دارد؟ فکر می کنم که دیگر دارم تمام می شوم. چون یک نقش چندبار می تواند تکرار شود؟ من خودم به عنوان بیننده دوست ندارم همه جا خودم را یک شکل ببینم.

از درآمد این کار راضی هستید؟ من از ده سالگی در این کار بودم و الان سی سالم است. یعنی 20 سال است که در این کار هستم. دیگر وقتم را گذاشتم روی این کار، حالا یک دستمزدی می گیرم ولی آنقدری نیست  که همه فکر می کنند بازیگرها وضعشان توپ است و دیگر هیچ کمبودی ندارند. 6 ماه کار می کنیم و 6 ماه بیکاریم. یا وقتی بی پول می شویم مجبوریم برویم یک کاری بازی کنیم  که بیننده دوست ندارد و پرونده خودمان را خراب می کنیم. همه اینها در کار ماست.

کلا هدف شما از بازیگری چیست؟ هدف خاصی نیست.ما به دنیا آمدیم، حالا زندگی می کنیم ببینیم چی پیش می آید.

هر چه که پیش آید؟ هر چه که نه. حالا یک روندی را دنبال می کنیم که آنطور که پیش آید، خوش آید. 

منبع: سینمای امروز
طبقه بندی: اخبار سینما ایران، 

سه شنبه 5 خرداد 1388 توسط حسن یوسف زاده