تبلیغات
هالیوود | بالیوود | ‌ایران - همه نامزدهای ..... / 29 فروردین 88
هالیوود | بالیوود | ‌ایران

I'm Tony Montana
درباره وبلاگ
جستجو
موضوعات
آخرين نوشته ها
نويسندگان
پيوند ها
آرشيو مطالب
پيوندهاي روزانه
ابر برچسب ها
آمار سايتهمه نامزدهای ..... / 29 فروردین 88


 

شخص مهم هفته: بن افلك
بن افلك را از این رو شخص مهم هفته انتخاب كردم كه گفته می شود در فیلم "وضعیت بازی" ، در نقش یك سیاستمدار كه روابط عاشقانه و عاطفی پیچیده ای داشته، بازی درخشانی از خود ارائه داده است و كلا خوش درخشیده است. بن افلك متولد سال 1972 و امریكایی الاصل است. وی همسر جنیفر گارنر (بازیگر فیلم جذاب و بامزه 13 ساله ای که 30 ساله می شود ) بوده و وظایف پدری اش به خوبی انجام می دهد. هر چند او و جنیفر نه از بابت زیبایی و شیك پوشی، و نه از جهت شهرت و معروفیت(!) به پای براد پیت و آنجلینا نمی رسند، اما بد نیست بدانید در هالیوود، خیلی ها این دو زوج هنرمند را با هم مقایسه می كنند. این مقایسه و رقابتی كه بین این زوج به وجود آمده، ناخودآگاه به دنیای كاری آنها هم كشیده شده چون قرار بوده براد پیت نقش بن در این فیلم را بازی كند. این كه این نقش چه طور و چگونه به بن رسیده، ما نمی دانیم ،اما چیزی كه مسلم است موفقیت بن در این فیلم است كه به نوعی سرنوشت ساز بوده و می تواند آینده كاری او را تحت شعاع قرار دهد.


عكس هفته : ارواح همه نامزدهایم(!)همانطور كه از اسم فیلم برمی آید، فیلم كمدی است و موضوعش واقعا جالب است. داستان فیلم درباره مرد مجردی است كه بسیار بسیار تنوع طلب بوده و نامزدهای متنوعی داشته. به این ترتیب كه تا یكی از آنها دلش را می زده، سراغ دیگری می رفته. در مراسم عروسی برادر این مرد مجرد قصه ما، ارواح همه نامزدهای او به سراغش می آیند و خواب را از چشمان او می دزدند. این كه بالاخره او با كدام نامزدش ازدواج می كند یا اینكه سراغ نامزد جدیدی می رود، موضوعی است كه با دیدن فیلم حل می شود.
بد نیست بدانید این مرد تنوع طلب را "متیو مك كانگی" بازی می كند. ضمن اینکه بد نیست بدانید جنیفر گارنر هم در این فیلم حضور دارد.


دی وی دی هفته: روح


 

ببخشید این هفته سراغ ارواح رفتم. باور كنید آنها خودشان سراغ من آمده اند من اصولا بی آزارم(!) اسم دی وی دی برتر این هفته مان روح است و داستانش درباره پلیس تازه كاری است كه تازه مشغول به كار شده و در یكی از اولین عملیاتهایش مجبور می شود با باندی خطرناك دست و پنجه نرم كند.خبر هفته: استالونه در بالیوودماجرا از این قرار است كه سیلوستر استالونه می خواهد "رمبو" معروف و به یاد ماندنی را به پرده نقره ای برگرداند، این بار در بالیوود. البته او فقط نقش كاراكتری به نام رمبو را بازی می كند. او نقش بازیگر هالیوودی را بازی خواهد كرد كه بدلش عاشق كاراكتری می شود كه "كارینا كاپور" نقش آن را بازی خواهد كرد. در این فیلم كه هنوز عنوانش مشخص نشده دنیس ریچاردز - دختری كه در جیمز باند 7 (ذره ای آرامش) هم بازی می كرد - قرارداد امضا كرده است. بالیوودی ها امیدوارند این فیلم بتواند تكانی اساسی در گیشه بالیوود ایجاد كند.


در حاشیه هفته: درو باری موراین هفته تصمیم گرفتم حقاقی درباره زندگی باری مور برایتان رو كنم كه مطمئنا اگر بخوانید....
-- از اینكه ستارگان سینما، بچه های دیگر را به فرزند خواندگی قبول می كنند بسیار بدش می آید. او معتقد است آنها این كار را می كنند چون نمی خواهند تناسب اندامشان به هم بخورد.
--یكی از دوستان صمیمی " ادوارد نورتون " است.
--‌ از طرف مادری، نژادش به مجارستانی ها می رسد
-- او به طور طبیعی سبزه است و موهای مشكی دارد.
-- با اینكه از بیماری های عصبی رنج می برد ولی حاضر نیست داروی ضد افسردگی مصرف كند چون می ترسد روی شخصیتش اثر بگذارد.
-- او می گوید ترجیح می دهم چاق باشم ولی از زندگی لذت ببرم، به جای اینكه خودم را روی فرم نگه دارم ولی مدام حرص و جوش بخورم.
-- او می گوید هر صبح كه از خواب بیدار می شوم، ده دقیقه در رختخوابم دراز می كشم و فكر می كنم كه جایگاهم در این دنیا كجاست. كجا هستم و به كجا خواهم رسید. بعد بلند می شوم و دست و صورتم را می شویم و به چیزهای مثبت فكر می كنم.
-- درو معتقد است هیچ چیز به اندازه لبخند، قدرتمند نیست؛ حتی بمب اتم.
-- او خیلی به نیروها و انرژی درمانی معتقد است. او به قدرت تفكر اعتقاد دارد و می گوید مطمئنم روزی زن رویاهایم خواهم شد، همانی كه همیشه در آرزوی آن هستم.
-- او به سیر، عطر و زنبور آلرژی دارد.
-- یك دختر بیست و سه ساله كه ظاهرا از طرفداران خیلی پر و پا قرص اوست می خواسته با جراحی زیبایی، خودش را كاملا شكل وی كند . وقتی درو از این قضیه مطلع شد با او تماس گرفت و به سختی او را راضی كرد كه این كار را نكند.
-- او می گوید دوست ندارم دست روی دست بگذارم و منتظر خوشی های زندگی بنشینم. به جای آن ترجیح می دهم خودم، برای خودم خوشحالی بیافرینم.
طبقه بندی: اختصاصی هر هفته، 

سه شنبه 1 اردیبهشت 1388 توسط حسن یوسف زاده